HABERLER

KOSGEB 'den 2018 Yılı Makine Techizat Faiz Desteği Programı

Program Başvuru Tarihleri: 4 Haziran – 1 Ağustos 2018

SOSYAL SORUMLULUK - EĞİTİM

Endüstri Mühendisliği-Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4. Sınıf öğrencileri ile firmamızda uygulamaya dönük başarılı bir proje çalışması gerçekleştirildi.

Yaz Stajı-Cematek yurtiçi ve yurtdışından gelen üniversite öğrencilerine 2017 yılında da yaz stajı yapmaları için imkân sundu.

YENİ PAZAR

CEMATEK'ten ÇİN'e Profil Üretim Hattı

2 set KOMBİNE ÜRETİM HATTI tamamlanarak Çin'e sat​ılmıştır.Üretim hattında 4 farklı profil modeli boyalı ve boyasız profil modeli üretilecektir.Ürün değişim sürelerinin ve ayar sürelerinin minimize edilmesi için makara grupları "KASETLİ SİSTEM (Quick -Change ) " olarak yapılmıştır.Çine yaptığımız ilk ihracat makina imalat sektörümüz için büyük anlam taşımaktadır.

YENİ ÜRÜN

Motorlu Rotary Punch Makinası

4 EYLÜL 2017

Sabit kalınlıkta (0.30 mm) köşe profilinin üretilmesi için Motorlu Rotary Punch ünitesi ve kalıpları tasarımlanarak üretimi ilk kez  firmamızda yapılmıştır. Ünite, Alçıpan profillerinin yanısıra köşe profillerini de üretecek özelliklerdeki KOMBİNE PROFİL ÜRETİM HATTI üzerinde denenmiştir.Yeni dönemde daha kalın malzemeden ve yüksek üretim hızında profiller için ROTARY PUNCH ÜNİTESİ tasarımları gerçekleştiricektir.

 

YENİ UYGULAMA

Profil Üzerine Etiket Yapıştırılması 

İnşaat-yapı sektöründe kullanılan  köşe profillerin üretin sonrası izlenebilirliği için kağıt etiket uygulaması profil üretim hattına  başarılı bir şekilde entegre edildi.20mmx40mm boyutlarındaki baskılı etiket profil üzerine sürekli yapıştırılabilmektedir.

Beni Arayın